Неділя, 23.02.2020, 03:15Вітаю Вас Гость | RSS
Освіта-Плюс

Дещо про можливості сайту

   По-перше, тут розміщаються матеріали, які вже пройшли перевірку практикою, або ті, що належать до категорії «З досвіду роботи». І ті, й інші доступні для вільного користування, і кожен може завантажити (скачати) безкоштовно методичні рекомендації, конспекти, сценарії, зразки проектів наказів, електронні книги, матеріали до педрад та з безпеки життєдіяльності (охорони праці).

   По-друге, зареєструвавшись за допомогою нескладної форми, кожен з вас може вільно спілкуватися на форумі чи під час обговорення матеріалів, робити записи у гостьовій книзі, вести власний, створювати каталоги файлів та статей, фотоальбоми, брати участь в опитуваннях та замовляти матеріали з моєї авторської студії (це можуть бути унікальні, написані тільки для вас статті, сценарії, контент для наповнення сайтів тощо).

   По-третє, якщо справи сайту підуть за вашою допомогою вгору, згодом на вас чекатимуть цікаві конкурси з грошовим винагородженням!

P.S. Крім усього переліченого вище, я буду ділитися з вами освітніми та політичними (також культурними та іншими) новинами і розкрию секрети, як звичайному українському педагогу можна заробити гроші у мережі Інтернет.